379
تیم ملی دوومیدانی عراق در ایران اردو می‌زند.


883
دعوت شده گان به اردوی تیم ملی دوومیدانی مشخص شدند تفتیان: خوشحالم رکورد جایزه بزرگ آسیا در دستان یک ایرانی است Design kashanathletics:.


124
تیم ملی دوومیدانی عراق در ایران اردو می‌زند.


457
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الرای، کارلوس کی‌روش، فهرست ۲۴ بازیکن را برای اردوی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در ترکیه اعلام کرد.


359
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیرامون شروع اردوی جدید، وضعیت بازیکنان، مصدومیت‌ها و غیبت در مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا توضیحاتی ارائه کرد.


950
به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال ایران با ۲۴ بازیکن به اردوی ترکیه رفت و در این اردو یک بازی تدارکاتی با تیم ملی این کشور برگزار کرد.


865
اردوی تیم ملی دوومیدانی برای شرکت در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در ارومیه در حال برگزاری است.


911
اردوهای تیم‌های ملی دوومیدانی، تکواندو، فوتبال و فوتسال ناشنوایان برای حضور در هشتمین دوره بازی‌های آسیا - اقیانوسیه ۲۰۱۵ چین تایپه، در تهران آغاز شد.


995
در این تماس توسط مارکار آقاجانیان به سیدجلال حسینی پیشنهاد می شود با حضور در اردوی تیم ملی و جدال با ترکیه ...


466
سرپرست تیم ملی دو و میدانی نوجوانان اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک وضعیت نوجوانان ملی پوشان حاضر در آخرین اردوی قبل از اعزام را مثبت ارزیابی کرد.


129
سرپرست تیم ملی دو و میدانی نوجوانان اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک وضعیت نوجوانان ملی پوشان حاضر در آخرین اردوی قبل از اعزام را مثبت ارزیابی کرد.


21
جشن تولد مسعود شجاعی در اردوی تیم ملی(عکس) فهرست رقیب ایران در آستانه تغییر غیرمنتظره حضور تیام در الکویت منتفی شد


401
علیرضا حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آغاز اردوی تیم‌ ‌ملی هندبال، اظهار کرد: آخر این هفته‌ اردوی تیم‌ ‌ملی شروع خواهد شد و بروت ماچک ، سرمربی تیم‌ ‌ملی هندبال نیز ظرف دو، سه روز آینده به ایران خواهد آمد.


820
همدان- رئیس هیئت دوومیدانی استان همدان گفت: چهار دونده همدانی باهدف حضور در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا به اردوی آماده‌سازی منتخبان نوجوانان کشور دعوت شدند.


301
اولین مرحله اردوی تیم ملی گلبال بانوان برای حضور در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ در کرج آغاز شد. نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی گلبال بانوان برای شرکت...


67
داوری: حمیدرضا زورآوند و داریوش ولی‌نیاجو در هفته آینده به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. فارس: در بخش همگانی کردن ورزش دوومیدانی چه اقداماتی را انجام داده‌اید؟


167
اعزام 11 دوومیدانی کار به مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان در تایلند - جلسه سازمان تیم های ملی و کمیته رده های پایه فدراسیون دوومیدانی پیرامون انتخاب ترکیب تیم ملی نوجوانان ایران …


104
مسابقات دوومیدانی غرب آسیا. نخستین اردوی تیم ملی دوومیدانی ایران در بخش بانوان جهت اعزام به مسابقات غرب آسیا در امارات از روز دوشنبه و با حضور 22 ورزشکار در …


115
شهرکرد-ایرنا- رئیس انجمن دوهای استقامت و نیمه استقامت چهارمحال و بختیاری از برگزاری اردوی این ملی دوومیدانی در ماده استقامت در سال 96به میزبانی شهرکرد خبر داد.


959
تیم ملی فوتبال ایران در حالی گام در سرزمین بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی می گذارد که باید از آن به عنوان کم تدارک ترین تیم حاضر در این مسابقات یاد کرد.