36
کارلوس کی‌روش 28 بازیکن را برای اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال ایران و انجام دو بازی دوستانه برابر تونس و الجزایر به تیم ملی فوتبال ایران دعوت کرد.


6
اهواز - خبرگزرای مهر: مربی منتخب تیم دو و میدانی استان خوزستان گفت: ورزشکار گتوندی با کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی کشور، به اردوی تیم ملی نونهالان دو و میدانی دعوت شد.


219
فوتسال قهرمانی آسیا حریف فوتسال ایران در نیمه نهایی مشخص شد. تیم ملی فوتسال لبنان با شکست مقابل عراق در ضربات پنالتی، از رسیدن به …


668
اولین مرحله اردوی تیم ملی دوومیدانی ناشنوایان برای حضور در مسابقات جهانی دوومیدانی بلغارستان به طور مشترک با تیم ملی فدراسیون دوومیدانی برگزار شد.


723
سنندج- ایرنا- دعوت هیمن خالدی بوکسور مریوانی به اردوی تیم ملی بوکس نوجوانان کشور و حضور ورزشکار سنندجی به عنوان مربی در اردوی تیم ملی دوومیدانی بزرگسالان کشور، 2 خبر ورزشی استان است.


349
مراکش با پیروزی پر گل مقابل نیجریه قهرمان جام ملتهای آفریقا 2018 شد.


436
به‌بهانه آغاز کار تیم ملی در ... عراق; 27 آزادکار به اردوی ... دوومیدانی‌کاران ایران ...


125
اردوی نهایی تیم ملی دوومیدانی به منظور انتخاب نفرات نهایی برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا از فردا (سه‌شنبه) تشکیل خواهد شد.


306
مربی قمی تیم ملی دوومیدانی جوانان از آغاز اردوی آماده‌سازی این تیم برای کسب آمادگی به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد.


381
به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار برابر عراق از پنجره دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹، ۸۳ بر ۵۳ به برتری رسیدند.


639
اردوی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان از 9 آبان‌ماه در ورزشگاه آفتاب تهران برگزار می‌شود.


106
اردوی دونده های تیم ملی دوومیدانی ... آغاز اردوی تیم ملی ... برای سفارش تبلیغات در ایران ...


790
ارومیه- ایرنا- عضو هیات رئیسه فدراسیون دوومیدانی کشور با اشاره به اینکه سالن شهید امینی ارومیه یکی از سالن های مجهز و با کیفیت کشور در این رشته ورزشی است، گفت: کیفیت این سالن موجب شد تا ارومیه ...


771
اردوی آمادگی تیم ملي دوومیدانی به میزبانی جزیره کیش در حال برگزاری است.


481
... سهمیه های المپیکی ایران در این ... اردوی تیم ملی دوچرخه سواری ... ایران و عراق.


622
دوومیدانی - ایران - - دوومیدانی . دوومیدانی . صفحه اول آرشيو مطالب کاشانی ها در سایت iaaf تماس ...


291
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان پس از پایان اردوی انتخابی این تیم که با حضور ۳۸۴ بازیکن در مدت یک هفته برگزار شد، ۳۲ بازیکن را به اردوی نخست آماده سازی و …


416
کاپیتان سابق تیم ملی عراق در اردوی ... اعزام تیم ملی دوومیدانی ... حمایت ایران ...


606
تیم ملی دوومیدانی ایران ... عراق و لبنان در ... اردوی تیم ملی دوومیدانی ...


249
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: ورزشکار و مربی دوومیدانی کار استان به دومین مرحله از اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان فراخوانده شدند. عبدالرحمن قاسمی در ...