881
روشهای پیش تنیدگی ۱- بتن پیش تنیده پیش کشیده (Pre-tensioned concrete) بتن پیش کشیده بتنی است که کابل‌های پیش تنیدگی آن قبل از ریختن بتن کشیده شده باشند.


700
سازه های بتن پیش تنیده به دلیل حذف بعضی از ستون ها و پایه ها ، امکان اجرای سازه با دهانه های ...


990
بتن پیش تنیده بتن پیش تنیده سازه‌ای است که مصالح اصلی آن که برای تحمل نیروها و انتقال آنها به کار می‌رود از ترکیبات بتن با انواع آرماتور‌ها است.


202
سازه پیش‌تنیده (به انگلیسی: Prestressed structure) سازه ای است که با ترکیب رشته‌ها یا میلگردهای فولادی (Tendon) و بتن ساخته شده که با تحت کشش قرار گرفتن کابل‌های فولادی باعث افزایش ظرفیت باربری بتن می‌گردد.


414
ویژگی اصلی‌‌ سقف بتنی پیش تنیده کاهش ضخامت سقف، کاهش ارتفاع کل ساختمان‌ و امکان اجرای دهانه‌های زیاد با حداقل تعداد ستون یا بدون آن است.


897
قالب‌های شبه مادولار; قالب‌های جعبه بتنی. فلاور باکس; فونداسیون پیش‌ساخته; بلوک پیش‌ساخته


475
وندالیسم مشتق از واژه ی وندال است.وندال نام قومی از اقوام ژرمن- اسلاو به شمار می رفت که در قرن پنجم میلادی در سرزمین های واقع در میان دو رودخانه او در ویستول زن


421
بتن پیش تنیده چیست - انواع سازه های بتنی پیش تنیده - سازه پیش تنیده سازه ای است که مصالح اصلی آن که برای تحمل نیروها و انتقال آنها به کار می‌رود از ترکیبات بتن با انواع آرماتور‌ها است.مزیت های ...


292
در سازه های بتن مسلح معمولی ،اعضای بتنی از قبیل تیر و ستون و دال سقف،شامل بتن و آرماتور هستند که در این اعضا،بخشی از بتن تحت نیروی فشاری و بخش دیگر آن به همراه


295
بتن پیش تنیده; ... تنیده در دنیا می گذرد سازه های بتنی پیش تنیده مخصوصا انواع پیش ساخته آن ...


888
مصالح مصرفی در سازه های بتن پیش تنیده باید از کیفیت عالی برخوردار بوده و با دقت نیز مورد ...


541
سازه ای است که مصالح اصلی آن که برای تحمل نیروها و انتقال آنها به کار می‌رود از ترکیبات بتن با انواع آرماتور‌ها است بتن پیش ساخته و پیش تنیده


508
سازه های بتن پیش تنیده به علت حذف بعضی از ستون ها و پایه ها، امکان اجرای سازه با دهانه های وسیع تر را امکان پذیر ساخته و قابلیت سازه را از نظر معماری بالا می برد.


895
بتن پیش تنیده یا Prestressed concrete به بتنی اطلاق میشود که که روش های مختلف برای برطرف کردن ضعف های بتن در برابر کشش به کار گرفته میشود .


284
تخریب بتن پیش تنیده به دلیل پیش تنیدگی کابل‌های داخل بتن بسیار خطرناک است. تنها راه تخریب بتن پیش تنیده واترجت صنعتی فوق فشار قوی است.


600
بتن پیش تنیده میله های فولادی در پروسه ساخت یا پس از ساخت، تحت کشش (مثلاً با جک های هیدرولیک) ...


505
پیش تنیدگی، پیش تنیده، دال پیش تنیده، بتن پیش تنیده، پس کشیده، پیش کشیده، میراگر، ،میراگر ویسکوز،جداساز لرزه ای،درزانبساط، پل کابلی،قالب بتنtms،قالب سقف،قالب میزی،قالب پرنده،


818
بتن پیش‌تنیده ، هدف اصلی از پیش‌تنیده کردن یک عضو بتنی، محدود کردن تنش‌های کششی و ترک‌های ناشی از لنگر خمشی می‌باشد.


770
دانلود پروژه رفتار حرارتی بتن پیش تنیده به همراه ترجمه فارسی برای ... رشته های مرتبط با ...


742
سازه های پیش تنیده آرمه بن با بهره‌گیری از توان فنی مهندسی و به کارگیری دانش روز, فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای سازه‌های بتنی از سال 1384 آغاز نمود.