824
بهرام جرد، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بردسیر در استان کرمان ایران است.. جمعیت. این روستا در دهستان نگار قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۲۱۹ نفر ...


825
بهرام جرد دراستان کرمان, را روی نقشه ایران مشاهده کنید


648
در روزهای گذشته متاسفانه مجددا" شاهد سرقت سیم های برق در روستای بهرامجرد بودیم که باعث قطع برق تعدادی ازمنازل روستایی شده است !


624
بهرام جرد، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بردسیر در استان کرمان ایران است.


110
Bahramjerd بهرام جرد - قرية - تقسيم إداري البلد إيران المحافظة: كرمان: المقاطعة: بردسير: الناحية


66
رَزجـِرد یکی از روستاهای بخش مرکزی شهر قزوین در استان قزوین است. مردم رزجرد [[زبان دیلمی)) دیلمی زبان هستند و این روستا در زبان محلی ززی‌یَرد نامیده می‌شود.


177
بیوگرافی کامل جرد لتو ( بازیگر امریکایی ) +عکس های جدید ایشان % - بوستانک


835
مجمع عمومی سالانه کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان بوشهر در تاریخ 97/03/29 در فرهنگ سرای 9 دی بوشهر برگزار گردید.


991
تصاویر ماهواره ای اختصاصی وب سایت هواجناح همراه با مرزبندی استانها و اسامی شهرهای کشور #تصویر ماهواره ای اختصاصی هواجناح همراه با مرزبندی استان ها …


433
عارف شعار مسژول مرکز پیام هلال احمر کرمان با اعلام این خبر به ایران حادثه گفت: تصادف مذکور در ساعت ۲۰:۳۰ امشب شنبه در کیلومتر ۳۸ محور کرمان به بهرام جرد مابین سواری پراید ، تاکسی سمند و یک ...


10
اختصاص ۱۱ میلیارد تومان برای محرومیت‌زدایی شاهین‌شهر، میمه و برخوار


896
تحلیل و بررسی وضعیت آب و هوا و اقلیم ایران


310
نقشه هواشناسی وضع هوا تصویر ماهواره ای هواشناسی


918
مرکز تخصصی هواشناسی استان تهران،هواشناسی تهران،هواشناسی کشور،آب و هوای تهران و شهرستان های استان تهران،تهران ودر هواشناسی دقیق می باشد.


177
بخش بیوشیمی. یکی از بخش های اصلی آزمایشگاه تشخیص پزشکی بخش بیوشیمی است که شامل سه قسمت بیوشیمی خون، بیوشیمی ادرار و…


423
درمان باrtms. ابتدا بیمار توسط پزشک متخصص ویزیت شده و از ایشان شرح حال گرفته و از نظر بالینی بیماری ایشان تشخیص داده می شود.


277
پلی کلینیک شبانه روزی ساج در سال 1387 با سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای ارتقاء سطح سلامت و تندرستی در سعادت آباد تهران تاسیس و شروع به فعالیت نموده است.