384
در مسائل مالی، هر دو صورتِ تصفیه حساب و تسویه حساب کاربرد دارد. فقط باید دید مقصود چیست.


189
تسویه‌حساب نام فیلمی از تهمینه میلانی است که در سال ۱۳۸۶ ساخته شده‌ است.. خلاصه داستان. چهار زن زندانی خشن، در زندان نقشه‌ای میکشند که پس از آزاد شدن اجرایش کنند.


978
فرهنگ فارسی (دکترمحمّد معین)تسویه : برابر کردن ، مساوی ساختن ، یکسان کردن تسویه کردن : برابر کردن ، مساوی ساختن


522
معنی تصفیه حساب : « تصفیه حساب » یا « تسویه حساب » فرهنگ فارسی (دکترمحمّد معین) تسویه : برابر کردن ، مساوی ساختن ، یکسان کردنتسویه کردن : برابر کردن ، مساوی ساختنتصفیه : (1) پاک کردن، پاکیزه ساختن ...


928
تصفیه‌‌حساب یا تسویه‌‌حساب؟ برخی از کاربرانی که دغدغه‌ی به‌کار‌گیری درست زبان فارسی را دارند، کاربرد عبارت «تصفیه‌‌حساب» را نادرست دانسته و بارها با ایمیل به ما تذکر داده‌اند.


293
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه استفاده گروه‌های مقاومت فلسطینی از بادبادک‌های آتشین و تداوم تظاهرات در مناطق مرزی غزه را نمی‌پذیرند، بر تسویه حساب با گروه‌های حماس و …


967
راهنمای تسویه حساب رفاهی برای فارغ التحصیلان نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.


701
1/8/2017 · یک گروه دختر که در زندان با هم آشنا شده اند، بعد از آزادی نقشه ای دیوانه وار می کشند؛ آن ها با مردان مختلف طرح دوستی می ریزند و بعد از جلب اعتماد، آن ها را به خانه ای می کشانند تا شکنجه دهند.


934
پس از واریز کل بدهی و تسویه نهایی وارد برگه تسویه حساب در پورتال شده درخواست تسویه خود را ...


84
2/6/2014 · معمولا فصل بهار , شروع یک کارخوب برای کارگر و کارفرما است و زمستان خاطره پایان یک سال همکاری مستمروخوب در قرارداد مدت موقت و یا کار معین می باشد.


228
پس از واریز کل بدهی و تسویه نهایی وارد برگه تسویه حساب در پورتال شده درخواست تسویه خود را ...


156
معمولا فصل بهار , شروع یک کارخوب برای کارگر و کارفرما است و زمستان خاطره پایان یک سال همکاری مستمروخوب در قرارداد مدت موقت و یا کار معین می باشد.


905
اکبر متهم ٤١ ساله این پرونده، صبح دیروز به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در برابر بازپرس پرونده جزییات این ماجرای خونین را تعریف کرد.


467
تسویه‌حساب نام فیلمی از تهمینه میلانی است که در سال ۱۳۸۶ ساخته شده‌ است.


671
برخلاف رویه جاری شرکتها و سازمانها در حال حاضر ، تسویه حساب پرسنلی در ۳ مقطع زمانی میبایست ...


469
تمامی حقوق متعلق به پرشين گيگ می باشد. 2013© ... ادامه دانلود فايل Continue


689
تسویه حساب. مرحله 1: ورود به حساب کاربری یا ساخت حساب کاربری ...


876
لیزینگ خودرو، فروش لیزینگی و نقدی انواع خودرو های تولیدی ایران خودرو با شرایطی مناسب وانعطاف پذیر و ارائه خدمات لیزینگی- بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش پیامبر 6 - 44009512


524
در مباحث مالی، دو مساله تسویه حساب و تصفیه حساب وجود دارد که گاهی این دو مورد با هم اشتباه گرفته می‌شود، در این بخش به تفاوت این دو می‌پردازیم.


228
مشاوره/ با سلام بنده از اوایل سال 86 تا اوایل سال 87 به مدت 10 ماه با قراردادهای سه ماهه در شرکت ...