639
تصادف زائران ایرانی و اسامی زائران ایرانی مجروح و بستری در بیمارستان و حادثه رانندگی زائران اربعین در عراق و زائران بستری در بیمارستان مهران در نمناک.


332
زائران ایرانی در عراق و کشته شدن زائران ایرانی و حادثه برای زائران کربلا و تصادف خودروی حامل زائران ایرانی در عراق و iranian pilgrims را در نمناک ببینید.


200
در جریان یک سانحه رانندگی در مسیر مهران به کربلا در منطقه عمومی حله مرکز استان بابل عراق، دو زائر ایرانی جان خود را از دست داده و سه نفر دیگر زخمی شدند.


463
مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره تصادف زائران ایرانی در ناصریه عراق گفت: در این تصادف ۷ نفر از زائران ایرانی اربعین فوت و یک نفر مصدوم شده است، این حادثه در ناصریه عراق رخ داده ...


254
اسامی مجروحان تصادف زائران ایرانی در عراق, اسامی مجروحان و کشته شدگان زائران ایرانی در کشور عراق, اجساد ۳ زائر ایرانی وارد کشور شد/ اسامی مصدومان تصادف در عراق…


58
رئیس جمعیت هلال احمر دشت آزادگان علت حادثه تصادف اتوبوس زائران ایرانی در عراق راتشریح کرد.


85
سرپرست سازمان اورژانس کشور از برخورد خودروی ون با تریلی در حله عراق خبر داد. پیرحسین کولیوند در گفتگو با ایسنا، با اعلام این خبر افزود:این تصادف …


53
اسامی زائران ایرانی حادثه رانندگی در عراق اسامی زائران ایرانی حادثه رانندگی در عراق اسامی جان باختگان ایرانی حادثه رانندگی روز دوشنبه در جنوب …


642
سرپرست سازمان اورژانس کشور از برخورد خودروی ون با تریلی در حله عراق خبر داد.


203
چهارده زائر ایرانی در تصادف اتوبوس ... سفر زائران ایرانی به عراق بدون مخاطره نبوده و از ...


48
اهواز - مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان گفت: ویزای زائران ایرانی دستگیر شده در کشور عراق جعلی بوده و آنها دستگیر شده اند.


658
۶۰ زائر ایرانی که روز اول فروردین از شهرستان شوشتر عازم عتبات عالیات بودند پس از عبور از مرز ایران توسط نیرو‌های امنیتی کشور عراق بازداشت شدند.


804
8 نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران ایرانی در شهر بدره عراق امروز دوشنبه برای درمان به بیمارستان سینا در تهران منتقل شدند.


79
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: تمام زائرانی که به دلیل ویزای جعلی در عراق بازداشت شده بودند امروز سه شنبه آزاد می شوند.


629
حادثه‌ی تلخ و اندوهبار شهادت دهها نفر از زوّار ایرانی و غیر ایرانی حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام در عراق و نیز حادثه‌ی دردناک تصادف قطار که به جان‌باختن و آسیب‌دیدگی جمعی از مسافران و زوّار ...


460
اسامی کلیه جان باختگان تصادف زائران ایرانی و افغانی در عراق اعلام شد.


929
بازداشت زائران خوزستانی در عراق ... 60 زائر ایرانی که روز اول فروردین ... در تصادف ...


882
19 آمبولانس و 60 نفر از عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در انتقال مجرحان حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) شهر مهران تلاش کردند.


64
تصادف اتوبوس زائران , بر اساس اخبار رسیده یک اتوبوس حامل زائران ایرانی در حله عراق دچار حادثه شده و دو زن جان خود را از دست دادند.


223
تصادف یک اتوبوس حامل زائران ایرانی که عازم دیدار اماکن مقدس در عراق بود، 30 کشته و هشت نفر زخمی بر جای گذاشته است.