108
دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا (علیه السلام) است.


461
فرصتی برای شناخت شخصیت این بانوی بزرگ و الگو گرفتن همه دختران و بانوان از حضرت معصومه(س) است.


572
تهران- ایرنا- حضرت معصومه(س) بانوی عصمت و کرامت است که در علم و عرفان مقامی والا داشت و توانست با حفظ ارزش های اخلاقی و انسانی در مسیر پاسداری و نشر آموزه های الهی گام بردارد و اینگونه الگویی ...


612
پرچم گنبد حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در شب میلاد ایشان طی مراسمی همراه با استقبال از کاروان زیر سایه خور


473
پارس تودی- فاطمه معصومه (س) را بانویی غرق در عبادت و نیایش، پیراسته از زشتی ها و بسیار پاکدامن معرفی کرده اند.


636
حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها دارای شخصیتی رفیع و والا مقام می ‎ باشد به طوری که ائمه طاهرین علیهم السّلام از این بانو، با جلالت و تکریم یاد کرده ‎ …


713
بانوی قم - وبلاگ تخصصی بانوی قم،حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها - بانوی قم


154
649 برنامه طی دهه کرامت در خراسان رضوی اجرا می شود. دختران و مادران مشهد در سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در بوستان ریحانه مشهد از آن جمله است.


841
کتاب «ایرانیان و حضرت معصومه (س)»، کنکاشی است بر تاثیراتی که ورود شخصیت‌های اسلامی بر فرهنگ و آداب و رسوم مردم ایران زمین گذاشته است.


764
پرچم گنبد حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در شب میلاد ایشان طی مراسمی همراه با استقبال از کاروان زیر سایه خورشید و نقاره‌زنی خادمان تعویض شد.


272
پرچم گنبد حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در شب میلاد ایشان طی مراسمی همراه با استقبال از کاروان زیر سایه خورشید و نقاره‌زنی خادمان تعویض شد.


659
بانوی قم - تصویر ضریح حضرت معصومه سلام الله علیها - وبلاگ تخصصی بانوی قم،حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها - بانوی قم


211
برای مشاهده ویدیوی فوق در سایت آپارات، از لینک مقابل استفاده نمایید: میلاد حضرت معصومه (س)-همخوانی بانوی سخا ....


159
حضرت معصومه(س)، بانوی با کرامت و صفای زیارت. دهه کرامت، دهه اول ماه ذی العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی الرضا(علیه السلام) است. ...


63
حضرت معصومه ... هم که شدم قبل از شروع امتحانات می رفتم حرم و از بانوی کرامت حضرت معصومه ...


572
در میان بانوان بیت رسالت و امامت، دو بانوی آسمانی اند که از جهات گوناگون شبیه به یکدیگرند و وجه شباهت و قدر مشترک بین آن دو، فراوان است.


184
مجموعه فوق حاوی اسلایدهای پاورپونت با موضوع حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) بانوی ملکوت


650
خجسته سالروز ولادت باسعادت کریمه اهل‌بیت(ع)، حضرت فاطمه معصومه(س)، فرصتی مغتنم برای بررسی دوباره زندگی سراسر خیر و برکت آن بانوی بزرگوار و چرایی و چگونگی هجرت ایشان به ایران است.


615
حوزه/ همزمان با روزهای دهه کرامت 10 حلقه معرفتی با محوریت شخصیت شناسی حضرت معصومه سلام‌الله علیها و امام رضا علیه‌السلام در رواق حضرت خدیجه حرم مطهر ویژه بانوان برگزار می‌شود.


23
روز ولادت حضرت معصومه(س) به عنوان روز دختر نامگذاری شده، فرصتی برای شناخت شخصیت این بانوی بزرگ و الگو گرفتن همه دختران و بانوان از حضرت معصومه(س) است.