224
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور حمایت از کالای ایرانی، یک مترجم آنلاین ایرانی را معرفی کرد.


610
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تهیه و ارائه بسته سیاست گذاری حوزه ی ارتباطات با هدف حمایت از کالای ایرانی و


539
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تهیه و ارائه بسته سیاست‌گذاری حوزه‌ی ارتباطات با هدف حمایت از کالای ایرانی و ارائه آن به کمیسیون اجتماعی هیئت دولت خبر داد.


834
وزیر ارتباطات از تشکیل تیم داوری از دستیاران جوان خود برای معرفی محصولات خوب و با کیفیت حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در عمل به شعار امسال (حمایت از کالای ایرانی) خبر داد.


275
شیراز- ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: هر تولید ایرانی ارزشمند و لایق حمایت است و امروز می‌توان با راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و بزرگ، فرصت‌های شغلی بسیار خوبی ایجاد کرد.


889
سخنرانی وزیر دادگستری ... و حمایت از گردش آزاد ... دسترسی به اطلاعات از طریق اینترنت ...


954
شیراز- ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: هر تولید ایرانی ارزشمند و لایق حمایت است و امروز می توان با راه اندازی کارگاه ه


275
به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای ادعای مطرح شده در یک پیامک مجعول مبنی بر «حمایت حجت‌الاسلام مصلحی از یک کاندیدا» را تکذیب کرد.


47
وزارت خزانه داری آمریکا بر حمایت خود از ... از استیو منوشن، وزیر ... از جریان آزاد اطلاعات ...


466
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعطیلات شروع سال نو با خانواده دو شهید والامقام شهرستان دبیران استان فارس دیدار و در نخستین نمازجمعه سال این شهرستان شرکت کرد و در جریان بازدید از طرح ملی ...


601
نخست وزیر چین در یک نشست مهم سیاسی در پکن از مقامات حزب کمونیست درخواست کرد که "با قاطعیت" از برتری شی جینپینگ حمایت کنند و در فکر،حرف و عمل او را تبعیت کنند.


630
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، حمید فتاحی در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات برای حمایت از پیام رسان های داخلی اولین کنفرانس خبری آنلاین وزیر ارتباطات ...


980
شیراز- ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: هر تولید ایرانی ارزشمند و لایق حمایت است و امروز می‌توان با راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و بزرگ، فرصت‌های شغلی بسیار خوبی ایجاد کرد.


396
ایرنا نوشت: وزیر اطلاعات گفت: در مسائل اقتصادی باید از بروز تخلفات پیشگیری کرد و نباید برای افزایش حضور سرمایه‌گذاران از فسادهای اقتصادی چشم‌پوشی کرد.


255
سال حمایت از کالای ... پیام تبریک وزیر اطلاعات به مناسبت انتصاب حجت الاسلام عبدالله حاج ...


996
کلاکت گفتگوی ویژه خبری (24 اسفند 1395) حمایت وزیر اطلاعات از دولت، به جای پاسخ گویی به ملت!!!


341
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تهیه و ارائه بسته سیاست گذاری حوزه ی ارتباطات با هدف حمایت از کالای ایرانی و ارائه آن به کمیسیون اجتماعی هیئت دولت خبر داد.


760
پیش از سخنان رهبر انقلاب، حجت‌الاسلام والمسلمین علوی وزیر اطلاعات با ... حمایت از ...


878
آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص شعار سال و حمایت از کالای ایرانی گفت: مهمترین وظیفه ما برای حمایت از کالای ایرانی در فضای …


121
پاسخ مقام معظم رهبری به نامه اسماعیل هنیه: ما خود را موظف به حمایت از شما از هر نوع آن ...