363
با توجه به اینکه نوشتن پایان‌نامه در دانشگاه‌ها و سایر مؤسسات، جهت ارزیابی علمی افراد صورت می‌گیرد، سپردن این کار به افراد دیگر (طوری که عرفاً آن پایان‌نامه نتیجه علمی فرد محسوب نشود) نوعی ...


428
حکم شرعی خرید و فروش پایان نامه ... پاسخ مراجع عظام تقلید ... کسب درآمد از طریق نوشتن پایان نامه برای دیگران چه حکمی دارد؟...حکم کسب درآمد از طریق پایان نامه


386
پولی که افراد در قبال نوشتن پایان نامه دریافت می‌کنند طبق نظر اکثر مراجع اشکال شرعی دارد ولی برخی مراجع هم معتقدند که اگر صاحب پول رضایت داشته باشد اشکالی ندارد.


236
حکم شرعی نوشتن پایان نامه برای دیگران مطابق نظر آيت الله سيستاني پرسش: برای خیلی از دانشجویان پایان نامه می نویسم وبابت آن پول دریافت می کنم آیا این کار جایز است و …


612
برخی افراد برای نوشتن پایان نامه های ... سوال شرعی. ... یک پایان‌نامه عالی; حکم فقهی ...


35
حکم شرعی نگارش پایان‌نامه برای دیگران! آیت‌الله شبیری زنجانی به استفتائاتی پیرامون مسائل درسی و دانشگاه پاسخ دادند که مشروح آن را در ادامه گزارش می‌خوانید.


660
به گزارش جام نیوز، پایان نامه سندی برای ارزیابی علمی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر می‌باشد.


957
من در مؤسسه‌ای کار می‌کنم و شغلم نوشتن پایان‌نامه برای ... اصلاحات، مایلم حکم شرعی درآمدم ...


686
نوشتن پایان نامه برای دیگران از لحاظ شرعی حکم پایان نامه نویسی برای دیگران پایان نامه ...


260
نوشتن پایان نامه برای ... میخوام بدونم از نظر شرعی حکم پولی که از این راه در میاد ...


284
پولی که افراد در قبال نوشتن پایان نامه دریافت می کنند طبق نظر اکثر مراجع اشکال شرعی دارد ولی برخی مراجع هم معتقدند که اگر صاحب پول رضایت داشته باشد اشکالی ندارد.


660
پایان نامه سندی برای ارزیابی علمی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر می‌باشد.


523
حکم پایان نامه نویسی برای دیگران پایان نامه نویسی برای دیگران چه حکمی دارد؟ بدین صورت که برخی افراد برای نوشتن پایان نامه های درسی مبلغی را به دیگران پرداخته و آنها برای آنان پایان نامه …


856
پایان نامه سندی برای ارزیابی علمی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر می‌باشد. اخیراً مؤسسات یا افرادی پیدا شده‌اند که در قبال مبلغی پول این کار را برای دانشجویان انجام می‌دهند.


783
حکم شوخی با نامحرم از طریق چت ... وصیت نامه شرعی و ... در پایان یادآور می شوم اینجانب مقلد ...


473
بدین صورت که برخی افراد برای نوشتن پایان نامه های درسی مبلغی را به ... ممنون از حکم شرعی ای ...


276
با سلام. ددانشجوی مترجمی عربی هستم و کتابی رو باید برای پایان نامه ترجمه کنم اگر این کتاب رو از کتابخونه گرفته و همه ش رو کپی کنم ایا اشکالی داره؟


666
انهار، جامع ترین وبسایت احکام و مسائل شرعی. ... طلاق با حکم حاکم ... نوشتن پایان نامه برای ...


469
پولی که افراد در قبال نوشتن پایان نامه دریافت می کنند طبق نظر اکثر مراجع اشکال شرعی دارد ولی برخی مراجع هم معتقدند که اگر صاحب پول رضایت داشته باشد اشکالی ندارد.


182
حکم تدوین پایان نامه ... قرار گرفته، می تواند با نوشتن پایان نامه برای ... شرعی. آخرین ...