725
دريافت نموده و بر روي گوشي تلفن همراه خود نصب نمايد. 3. با مراجعه به يکي از شعب بانک صادرات ايران ، نسبت به تکميل فرم فعال سازي همراه بانک اقدام نمايد.


99
توجه : در سيستم همراه بانک صادرات ، هر سيم‌کارت تنها قابليت ارتباط با شماره حساب‌هاي يک مشتري (حساب‌هاي داراي يک تعريف مشتري) را دارد.


842
راهنمای نصب و فعال‌سازی همراه بانک صادرات . در این مقاله آموزشی مراحل نصب و فعال‌سازی همراه بانک صادرات را ارائه داده‌ایم.


172
اجراي نرم افزار دريافتي بر روي تلفن همراه جهت نصب آن و انجام ... صفحه ی نخست همراه بانک ...


755
پیامک اطلاع رسانی ورود به سامانه اینترنت بانک برای کلیه کاربران به شماره تلفن همراه ثبت شده در سیستم بانک ارسال می گردد.


824
مراحل استفاده از سيستم: 1- با مراجعه به وب سايت اينترنتي بانك به آدرس www.bmi.ir و از طريق بخش "همراه بانك ملي ايران " فايل نصب سيستم را با توجه به نوع گوشي خود دريافت نموده و به تلفن همراه خود انتقال ...


170
دانلود نرم افزار همراه بانک صادرات برای انجام امور بانکی در گوشی های اندرویدی ... راهنمای نصب.


260
بانک هرگز اطلاعات محرمانه شما را از ... راهنمای خدمات سامانه ... وب سایت بانک صادرات ...


860
برنامه همراه بانک بروی تمام گوشی هایی که قابلیت نصب و اجرای برنامه های جاوا را داشته باشند، قابل نصب و اجرا است (بجز موارد استثنایی که برخی از آنها در ادامه لیست شده اند).


400
آموزش همراه بانک صادرات انتقال وجه اینترنتی ... خودپرداز همراه بانک راهنمای نصب همراه بانک ...


105
آموزش همراه بانک صادرات انتقال وجه اینترنتی ... خودپرداز همراه بانک راهنمای نصب همراه بانک ...


152
دانلود آخرین نسخه همراه بانک صادرات ... و نصب نرمافزار همراه بانک ... لطفا راهنمای ...


741
راهنمای نصب ، تنظیمات اولیه و فعال سازی همراه بانک مشتری گرامی از اینکه سیستم همراه بانک صادرات را برای انجام امور بانکی خود برگزیده‌اید سپاسگزاریم.


517
راهنمای نصب ، تنظیمات اولیه و فعال سازی همراه بانک [attach] به منظور دريافت فايل برنامه ، نصب و استفاده از سيستم مراحل زير را انجام دهيد : با...


758
عدم پیچیدگی در نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار ... راهنمای ... راهنماي کاربري همراه بانک


285
راهنمای نصب برنامه همراه ... با انتخاب آیکون بانک کشاورزی نرم افزار همراه بانک را نصب ...


846
برای شما دوستانی که در بانک کشاورزی حساب دارید و تمایل دارید که همراه بانک کشاورزی را روی گوشی خود نصب کنید،یک راهنمای دانلود و نصب همراه بانک کشاورزی نسخه جدید


469
درصورت عدم اجرای نرم افزار همراه بانک خود، می‌بایست با مراجعه به سایت همراه بانک ملت، آخرین نسخه (1.1.6 اندروید یا 1.0.7 آیفون) را نصب نمایید.


239
کليه مشتريان حقيقي گرامي که در بانک صادرات ايران ... همراه بانک نصب نرم ... همراه بانک ...


636
فقط کافیست در یکی از شعب بزرگ بانک صادرات بلوتوث گوشی خود را روشن کنید. ۲-فايل دريافتي را بر روي گوشي خود نصب نماييد توجه: در پاسخ به دو پرسش "اجازه شروع خودکار برنامه" و "اجازه دريافت پيامها ...