459
از اوّلین شبی که قرآن بر رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) فرود آمد، سرزمین تشنه از معنویت حجاز در معرض رحمت الهی قرار گرفت و ابواب ارتباط با این منبع فیض الهی برقرار شد و قرآن، حلقه اتّصال آسمان ...


681
دانلود اهنگ ترکمنی چال چاله متن اهنگ six feet under دانلود آهنگ چال چاله عثمان نوروزوف ترجمه فارسی اهنگ six feet under دانلود اهنگ چال چاله عثمان نوروزف ترجمه آهنگ anla meni دانلود اهنگ چال چاله ترکمنی ...


942
گروه فعالیت‌های قرآنی - مدیر موسسه پژوهشی راه حق با اشاره به اینکه 14 روش کلی برای انس بیشتر با قرآن وجود دارد، تعدادی از این موارد را برشمرد و تشریح کرد.


181
گروه فعالیت‌های قرآنی - مدیر موسسه پژوهشی راه حق با اشاره به اینکه ۱۴ روش کلی برای انس بیشتر با قرآن وجود دارد، تعدادی از این موارد را برشمرد و تشریح کرد.


408
گروه فعالیت‌های قرآنی - مدیر موسسه پژوهشی راه حق با اشاره به اینکه ۱۴ روش کلی برای انس بیشتر با قرآن وجود دارد، تعدادی از این موارد را برشمرد و تشریح کرد.


232
جستار بیانات رهبری کلیدواژه انس با قرآن ... برهه‌های زیادی از ... انس با قرآن راه پیشرفت ...


31
از این رو یکی از مهم ترین و مطمئن ترین راه های انس با قرآن انتقال حس مذهبی به کودکان و ...


507
انس با قرآن يعني ... بزرگان فرموده اند راه انس با چيزي، ارتباط زياد ... دانستنی های قرآن.


260
ارومیه- ایرنا- حافظ روشندل قرآن اهل سردشت گفت: قرآن کتاب کامل و انسان سازی است و انس با این هدیه الهی، بسیاری از مشکلات و ناسازگاری‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد.


256
از آنجا که انس با قرآن، موجب ایجاد انگیزه، شناخت و عمل دیندارانه ‌شده، فرد دیندار در مقابل شبهات کمتر آسیب‌پذیر است، تقویت زمینه‌های انس با قرآن در انگیزه، اندیشه و رفتار دانشجویان ضروری است.


624
رشت - ایرنا - پدیده اعطای مدرک تخصصی درجه دو قرآن کریم با یادآوری تاکید خداوند در کلام الله مجید بر استمرار در قرائت آیات الهی گفت: تلاوت روزانه و تکرار، اولین راه برای انس بیشتر با قرآن کریم است.


685
ازآنجاکه انس با قرآن، موجب ایجاد انگیزه، شناخت و عمل دیندارانه ‌شده، فرد دیندار در مقابل شبهات کمتر آسیب‌پذیر است، تقویت زمینه‌های انس با قرآن در انگیزه، اندیشه و رفتار دانشجویان ضروری است.


833
برای انس گرفتن با قرآن مجید راه هایی وجود دارد که بسیاری از آنها تجربی است و لازم است آزمایش شود کیفیت رسیدن به هدف با توجه به ذوق و سلیقه .


292
کانون خبرنگاران نبأ ــ نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید راه تشکل‌های قرآنی را در مدارس باز کنیم، اجرای این کار علاقه‌مندی به قرآن …


474
نماز شب یکی از راه های نزدیک تر شدن با خداوند و راز نیاز با ... ضرورت و اهميت انس با قرآن ...


182
یک مدرس حوزه و دانشگاه، انس با قرآن را یکی از راه‌های رسیدن سریع به امام زمان(عج) دانست و گفت: اگر موفق به انس و آشنایی بیشتر با قرآن شویم یقیینا به صاحب الزمان(عج) قرب بیشتری پیدا می‌کنیم.


73
‎اُنس با قرآن‎, ... می‌شود مبارزه نمایند تا باشد که آموزه های دینی به طور ... راه درست و ...


173
قرآن کریم، کتابی بسیار خاص است، بهره‌مندی و انس با قرآن نیازمند شناخت آن است که این شناخت تنها از راه اولیاء خدا حاصل می‌شود، نه از راه حدس و گمان و قیاس کردن.


729
... یکی از راه ‌های تعلیم قرآن به ... با قرآن آشنا شود: 1. ... فرزندتان با آهنگ قرآن انس پیدا ...


358
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: محافل انس با قرآن باید در سطح استان قزوین گسترش یابد.