116
در آخرین رده بندی تیم های باشگاهی جهان در مارس ۲۰۱۸، استقلال تهران با ۵ پله صعود در رتبه ۱۲ آسیا و طبق همین رنکینگ با ۳۰ پله صعود در رده ۲۱۳ جهان قرار گرفت.


404
سقوط استقلال وصعود پرسپولیس در رده بندی جهانی : تیم فوتبال استقلال در رده‌بندی جدید تیم‌های باشگاهی جهان ۲۷ پله سقوط کرد و در رده 112 قرار گرفت و پرسپولیس با صعود 4 پله ای در مکان 442 ایستاد.


135
تیم ملی فوتبال ایران در رده بندی ... در رنکینگ جدید فیفا; رتبه ی ... در جام جهانی بازی ...


458
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در رده بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پرسپولیس با ایستادن در رتبه 165 جهان و حفظ رتبه ماه قبل خود، بهترین جایگاه را در بین باشگاه های ایرانی در ...


965
فیفا تازه ترین رده بندی برترین باشگاه های فوتبال جهان را اعلام کرد که بر اساس آن پرسپولیس تهران بهترین جایگاه را در بین باشگاه های ایرانی به خود اختصاص داد.


674
ایران آنلاین /در رده بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پرسپولیس با ایستادن در رتبه 165 جهان و حفظ رتبه ماه قبل خود، بهترین جایگاه را در بین باشگاه های ایرانی در اختیار دارد.


54
صعود 5 پله‌ای ایران در آخرین رنکینگ جهانی ... که تازه پرسپولیس رتبه ... در این رده بندی از ...


841
در جدیدترین رده بندی بهترین باشگاه‌ها و مربیان جهان باشگاه پرسپولیس و سرمربی آن عنوان بهترین‌های ایران را کسب کردند.


686
به گزارش ضد لنگی، تیم فوتبال استقلال در رده‌بندی جدید تیم‌های باشگاهی جهان به جمع ۱۰۰ تیم اول جهان اضافه شد.


932
رده بندی بهترین تیم های باشگاهی جهان تا روز 29 اکتبر2017 (7 آبان 96) اعلام شد و پرسپولیس به عنوان بهترین تیم ایرانی در این رنکینگ در رتبه …


154
دانشگاه های ایرانی در سال ۹۶ در برترین رتبه بندی های جهانی حضور چشمگیری داشتند و با رشد خوبی در برترین رتبه بندی ها، رده های مناسبی را کسب کردند.


547
۱- پرسپولیس با ۳۶۱۶ امتیاز/ رده جهانی: ... جهان در رده بندی هستند. علی پور بدون تغییر در رتبه ...


789
تیم بایرن مونیخ آلمان که در رده‌بندی گذشته ... از رده 99 به رتبه 125 جهان ... پرسپولیس در ...


246
رنکینگ جهانی: پرسپولیس ... در این رده بندی پرسپولیس در رده دوم ... جوان ما رتبه ی 104 ...


532
به گزارش نود، در رده بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پرسپولیس با ایستادن در رتبه ۱۶۵ جهان و حفظ رتبه ماه قبل خود، بهترین جایگاه را در بین باشگاه های ایرانی در اختیار دارد.


285
سرمربی سرخپوشان پایتخت و تیم فوتبال پرسپولیس در تازه‌ترین رده‌بندی جهانی همچنان بهترین‌های لیگ برتر ایران هستند.


799
تیم ملی ایران در رده بندی فیفا و رده بندی جدید فیفا و رنکینگ ایران در فیفا 2018 و تیم ملی فوتبال در رنکینگ جهانی را در نمناک بخوانید.


50
فیفا تازه ترین رده بندی برترین باشگاه های فوتبال جهان را اعلام کرد که بر اساس آن پرسپولیس تهران بهترین جایگاه را در بین باشگاه های ایرانی به خود اختصاص داد.


653
در جدیدترین رده بندی باشگاه های فوتبال جهان باشگاه استقلال بهترین باشگاه ایرانی در آسیا و جهان اعلام شد.


214
طرفداری – رده بندی برترین تیم های والیبال جهان از سوی fivb اعلام می شود و امتیازات هر تیم با توجه به تورنمنت هایی که در آن ها شرکت کرده است و رتبه …