238
استانداری زنجان,پورتال ,حوزه ... فرهنگی و ورزشی همراه با ... ستاد در سالن ...


10
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر تخصصی شدن بسیاری از سالن‌های ورزشی در استان زنجان گفت: با وجود فراهم شدن چنین امکانی خروجی ورزشی این شرایط ضعیف است.


77
سالن ورزشهای اختصاصی سقف ... زنجان -کوچه مشکی -چهارراه سوم -روبروی مجتمع ورزشی زیتون. زنجان.


527
رئیس هیئت تیراندازی استان زنجان گفت: سالن تیراندازی مجموعه ورزشی بعثت زنجان در مدت سه ماه آینده به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.


705
خبرگزاری تسنیم: مسئول تربیت بدنی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در زنجان گفت: 12 سوله ورزشی همزمان با هفته دفاع مقدس در زنجان افتتاح می‌شود.


807
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از احداث چهار سالن ورزشی به همت خیرین ورزشی استان زنجان خبر داد و گفت: یکی از این سالن‌ها امسال افتتاح خواهد شد.


452
دانشگاه زنجان در حال حاضر چهل و دومین ... گزارش تصویری از آماده سازی سالن ورزشی جهت مراسم ...


876
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، از ساخت شیرخوارگاه و سالن جدید ورزشی بهزیستی در خردادماه خبر داد و گفت: این شیرخوارگاه، جزو بهترین شیرخوارگاه‌های کشور است.


568
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: سالن ورزشی چند منظوره روستای 'سفید کمر' شهرستان ایجرود از توابع این استان، به بهره برداری رسید.


689
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه پیش از این پیشنهاد تبدیل سالن هلال به سینما از سوی مدیریت آن مطرح شده است، گفت: فرهنگ و ارشاد نیز تا آنجا که امکان ...


918
مدیر‌کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به ضرورت توجه ویژه به ورزش ناشنوایان در استان گفت: تا یک ماه آینده سالن ورزشی اختصاصی در اختیار ناشنوایان قرار داده می‌شود.


408
مدیر کل ورزش و جوانان استان از افتتاح 4سالن ورزشی خیر ساز از آغاز امسال در استان زنجان خبر داد .


46
Zanjan University of Medical Sciences - دانشگاه علوم پزشكي زنجان ... پردیس دانشگاه،‌ سالن ورزشی شهید ...


117
سالن ورزشی انقلاب ( زنجان ) برای نمایش صندلی های هر جایگاه روی آن کلیک کنید


334
ورزش کبدی در زنجان صاحب سالن اختصاصی می‌شود : مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از اختصاص سالن اختصاصی برای ورزش کبدی در زنجان خبر داد.


974
زنجان-معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از وجود ۶۱ سالن ورزشی آموزش و پرورش در استان زنجان خبر داد.


965
برنامه های ورزشی سازمان ویژه اعضا در شش ماهه اول سال 1396 . ... سالن احمد ... زنجان - انتهای ...


2
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر حضور افراد توانمند در ریاست هیئات‌ ورزشی گفت: این مسئولیت‌ها باید در اختیار افراد توانمند قرار گیرد.


597
به گزارش ایسنا، علی خلیلی در مجمع سالیانه هیات فوتبال استان زنجان که در سالن ... ورزشی. تست ...


953
زنجان -مدیرکل ... پروژه‌های ورزشی ... خانه فرهنگ جوانان و پروژه احداث پنج چمن مصنوعی و سالن ...