585
معاون وزارت خارجه ایران با تاکید بر اینکه دولت سعودی باید سرنوشت تمام زائران ایرانی مفقود شده را مشخص کند، گفت که جمهوری اسلامی اجازه دفن کشته‌شدگان در مکه را نداده و آن را به مصلحت نمی‌داند.


720
شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به عربستان سعودی تصاویری ویدئویی از 47 زائر ایرانی ربوده شده در شهر دمشق پایتخت سوریه پخش کرد.


144
سرنوشت ۷۱ ایرانی مفقود در ... اگر هر گونه بازداشتی و یا دستگیری زائران ایرانی در عربستان ...


688
علاء‎الدین بروجردی ‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: عدم برخورد قاطع با خاطیان اهانت بہ نوجوانان ایرانی از …


948
"مجتبی فردوسی پور" گفت: تماسها برای اطلاع از سرنوشت زائران ربوده شده حاکی است که همه آنها سالم هستند، و هیچ نشانه ای از شهادت تعدادی از آنها وجود ندارد.


799
این در حالی است که هنوز از سرنوشت سه تن دیگر از ... شش نفر از زائران ایرانی خبر داده بود ...


993
رئیس اداره خاورمیانه وزارت خارجه با اشاره به ادامه تلاش‌ها برای آزادی زائران ربوده شده ایرانی، تأکید کرد که همه این گروگان‌ها سلامت هستند.


917
اين مقام وزارت امور خارجه اظهار كرد: از زمان اعلام ربوده شدن زائران ایرانی در سوریه، ایران تماس‌های خود برای آزادی آنها را آغاز کرد و وزیر امور خارجه در این خصوص با …


954
برنامه روایتگری با موضوع «انتخاب سرنوشت» به منظور ... سازی زائران ایرانی با وقایع ...


849
رییس سازمان حج و زیارت از شناسایی ۲ پیکر دیگر از زائران ایرانی در جده خبر داد و گفت که از سرنوشت ۶۹ زائر ایرانی فاجعه منا، هیچ اطلاعی وجود ندارد.


1000
برنامه روایتگری با موضوع «انتخاب سرنوشت» به منظور ... سازی زائران ایرانی با وقایع ...


942
رییس سازمان حج و زیارت از شناسایی ۲ پیکر دیگر از زائران ایرانی در جده خبر داد و گفت که از سرنوشت ۶۹ زائر ایرانی فاجعه منا، هیچ اطلاعی وجود ندارد.


587
ادعاهای جدید یک موسسه آمریکایی علیه برنامه هسته ای ایران، تمدید ضرب الاجل شورشیان سوری برای کشتن گروگان های ایرانی، تلاش ترکیه برای آزادی اتباع ایرانی گروگان گرفته شده در سوریه، سرمقاله تند ...


78
تراز: بعد از صدور ویزا برای هیأت ایرانی از سوی دولت آل سعود، این هیأت پنجشنبه در عربستان حاضر می‌شود تا دور میز مذاکرات، قول و قرار‌های مربوط به …


524
پنجشنبه سرنوشت ساز برای زائران ... بعد از صدور ویزا برای هیأت ایرانی از سوی دولت آل سعود ...


141
" مجتبي فردوسي پور " رئیس اداره خاورمیانه وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ادامه تلاشها برای آزادی زائران ربوده شده ایرانی، تأکید کرد که همه این گروگانها سلامت هستند.


409
سازمان حج و زیارت, فهرست مجروحان ایرانی در فاجعه منا, فاجعه منا, حادثه منا, اخبار, اخبار اجتماعی, حادثه سرزمین منا


619
رئیس اداره خاورمیانه وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ادامه تلاشها برای آزادی زائران ربوده شده ایرانی، تأکید کرد که همه این گروگانها سلامت هستند.


978
تعداد ۵۰ تن از هموطنان ایرانی که از زائران مراسم اربعین حسینی بوده ... سرنوشت جنازه صدام در ...


539
یازده زائر ایرانی دیگر ساعت سه بامداد ... از سرنوشت زائران ایرانی ربوده شده خبری در دست ...