799
سفرنامه های سریلانکا. ... می خواهم برایتان از سفرم به سریلانکا بگویم، چنان که گویی خود به ...


144
سفرنامه سریلانکا. روز اول: ورود به سریلانکا ساعت ۴: ...


25
خاطرات سفر (شیما و علی) - سفرنامه سریلانکا(2014) - یادداشت های ما از گوشه و کنار جهان


642
داستان سفر من به کشور سرسبز سریلانکا ، سفری جذاب و خاطره انگیز به اشک هندوستان ، کشور سریلانکا ، سفرنامه من به سریلانکا ، داستان سفرم به سریلانکا


178
سفر به سرزمین چای و طبیعت (سفرنامه سریلانکا) , سفر به سرزمین چای و طبیعت (سفرنامه سریلانکا) سریلانکا


65
به سریلانکا، سرزمین تمدن گمشده در طبیعت خوش آمدید. درباره سریلانکا . ... سفرنامه ...


985
شب قبل تور دیدن وال رو خریدیم به قیمت 2500 روپیه هر نفر همراه با صبحانه و قرار گذاشتیم برای ساعت 6 درب هتل که توک توک بیاد دنبالمون .


501
فرسنگ - سفرنامه سریلانکا - صبح زود بعد از صرف صبحونه از محل اقامتمون تو سیگیریا به سمت دومین شهر مهم سریلانکا، " کَندی Kandy " حرکت کردیم.


127
بعد از مدتی فکر و بررسی به این نتیجه رسیدیم که به سری لانکا سفر کنیم و با ... سفرنامه سریلانکا


478
هزینه ورود به اماکن تاریخی و دیدنی و یا پارک­ها بلیت ورودی به اماکن تاریخی و دیدنی و یا پارک­ها ...


213
این انتخاب یه نکته مثبت دیگه هم داره و اون اینه که بیشتر ایرانیها اگه بخوان سفر خارجی برن، ترجیح میدن به سرزمینهای نزدیک به ایران سفر کنند.


413
سفرنامه سریلانکا. سریلانکا مروارید اقیانوس هند. در مورد سریلانکا . سریلانکا بزرگترین جزیره اقیانوس هند است که به صورت قطره اشکی وسط اقیانوس قرار گرفته .


879
سفرنامه سریلانکا سریلانکا کجاست. در پاسخ به این سوال باید گفت سریلانکا کشوریست با آب وهوای استوایی که در 19 کیلومتری جنوب هند واقع شده، علاوه برطبیعت زیبا دارای تاریخ و …


496
با کسب اجازه از همه دوستانیکه منتظر ادامه سفرنامه دور اروپا و سفرنامه نروژ بودن از اینکه ادامه اون داستان یکم به تاخیر می افته صمیمانه پوزش می خواهیم.


201
سفرنامه سریلانکا :در آبان ماه سال ۹۲ منزل دوستم حسین بودم که گفت ایرلاین قطر ۳۰% تخفیف برای بعضی از مسیرها گذاشته و از این فرصت استفاده کنیم


320
جزیره سریلانکا در جنوب آسیا و در مجاورت اقیانوس هند، از جاذبه های گردشگری آسیاست که شهرهای مشهور آن همچون سیلان و کلمبو، سابقه درخشانی در جاذبه های طبیعی دارند.


745
پرواز ما ساعت تقریبا 5 صبح به زمین نشست مستقیم رفتیم به قسمت دریافت ویزا هنگام ورود با پرداخت 40 دلار اتیکتی در پاسپورت ما چسبانده شد و به سمت درب خروج حرکت کردیم با توجه به مطالعاتی که از قبل ...


910
کلمبو ، بزرگترین شهر کشور سریلانکا و پایتخت تجاری این کشور است. شهری که از شرق و غرب ، میراث جاودانی را به ارث برده است.


15
راهنمای سفر به کلمبو شامل اطلاعات مهمی از جمله هزینه های سفر، دیدنی ها و آب و هوا در کلمبو است؛ اطلاعاتی که برای سفر به این شهر زیبا به آن نیاز دارید.


361
دو هفته قبل از سفر به آمریکای جنوبی از طریق ... سفرنامه سریلانکا در آبان ماه سال ۹۲ منزل ...