625
از دوران دودمان یکم مصر یا پیش از آن، مصریان در دو نقطه از صحرای سینا فیروزه استخراج می‌کردند.


311
شورش در صحرای سینا مجموعه‌ای از اقدامات گروه‌های تندروی اسلامی در شبه جزیره سینا است که از زمان انقلاب مصر در سال ۲۰۱۱ تا کنون ادامه دارد.


540
دولت مصر برای ایجاد اختلال درشبکه ارتباطاتی شورشیان در صحرای سینا اقدام به انداختن پارازیت بر روی شبکه کرد ا...


73
«تامر الرفاعی» سخنگوی ارتش مصر اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر بمبارانِ اشتباهی یک پایگاه نظامی در شمال صحرای سینا را تکذیب کرد.


369
وقوع انفجار در غرب شهر رفح واقع در صحرای سینا به کشته و زخمی شدن ۵ نظامی مصری منجر شد.


249
صحرای «سینا»، با وسعتی زیاد و جمعیتی کم با دارا بودن ناهمواری‌ها و کوه‌های فراوان، برای حضور گروه‌های تروریستی همچون «داعش» حاصلخیز و برای ارتش کلاسیک مصر دردسری خطرناک محسوب می‌شود.


532
با پیدا شدن یک جسد بی سر در شبه جزیره سینای مصر که نشان داعش را به همراه داشت، پای این گروه تروریستی به این صحرا نیز باز شد.


384
در 100 هزار هکتار از صحرای سینا مصر و عربستان ابرشهر مشترک می‌سازند تهران- ایرنا- قاهره در سفر ولیعهد عربستان به مصر، 100 هزار هکتار از جنوب شبه جزیره سینا را به ایجاد ابرشهر مشترک با سعودی ها و ...


496
قیمت آجیل و خشکبار شب عید در تهران; ده شهر که بهترین آب و هوا را دارند ‌ اولین تصاویر از قطعات هواپیمای متلاشی شده ترکیه‌ای


472
اولین عکس جسد سرکرده داعشی هادر صحرای سینا + تصویر اولین عکس جسد سرکرده داعشی هادر صحرای سینا + تصویر سرکرده داعش در مرکز سینا کشته شد.


54
قیمت آجیل و خشکبار شب عید در تهران; ده شهر که بهترین آب و هوا را دارند ‌ اولین تصاویر از قطعات هواپیمای متلاشی شده ترکیه‌ای


710
اولین عکس جسد سرکرده داعشی هادر صحرای سینا + تصویر اولین عکس جسد سرکرده داعشی هادر صحرای سینا + تصویر سرکرده داعش در مرکز سینا کشته شد.


430
گروه تروریستی داعش با انتشار فیلمی، مسئولیت انفجار امروز در صحرای سینا را بر عهده گرفت.


49
در ابتدا اردن مطرح بود، اما بعدها، صحرای سینا به عنوان گزینه اصلی مطرح شده است.


697
‌طی عملیاتی برای مقابله با تروریسم در صحرای سینا ارتش مصر ۱۶ جهادگرا را کشته است. طبق بیانیه ارتش مصر، در این عملیات گسترده ۴ جهادگرا و ۳۰ فرد مظنون به فعالیت تروریستی دستگیر شده‌اند.


490
خبرگزاری تسنیم: ‌ کارشناس اندیشکده شورای آتلانتیک در گزارشی اذعان می‌دارد که صحرای سینا چالشی جدی برای رئیس جمهور آینده مصر خواهد بود که هم مردم مصر و هم جامعه بین‌اللمل انتظار دارند رئیس ...


872
۵۸ : ۱۹ - شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ English; العربیه; افغانستان; قیمت خودرو


372
ایسنا نوشت: وزیر خارجه مصر در واکنش به اظهارات وزیر امور اجتماعی رژیم صهیونیستی گفت، مصر یک وجب از خاک شبه جزیره سینا را به کسی نمی‌دهد و …


37
سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی و در عصرايران


292
یک وبگاه صهیونیستی مدعی استفاده عناصر داعش مستقر در صحرای سینا از سیم کارت‌های ساخت شرکت‌های صهیونیستی و رخنه مصر به شبکه‌ تلفن همراه رژیم اسرائیل شد.