931
فروش خودرو به مناسبت عید سعید فطر به دلیل مراجعه گسترده متقاضیان نام نویسی مشتریان ایران خودرو در مرحله دوم با کندی مواجه شده است.


980
عضو هیات مدیره مدیران خودرو درباره تاثیر نوسانات اخیر نرخ ارز برقیمت محصولات این شرکت، اظهار کرد: به نوسان‌های ناگهانی نرخ ارز عکس‌العمل …


370
ظرفیت نهایی تولید خودرو سواری در ایران خودرو خراسان سالانه ۱۵۰ هزار دستگاه و فروش تقریبی ...


229
در هشت ماه اول سال ۱۳۹۱ تولید خودرو در ایران نسبت به سال قبل تقریباً نصف شد و به ۶۰۶ هزار و ...


371
فروش خودرو به مناسبت عید سعید فطر به دلیل مراجعه گسترده متقاضیان نام نویسی مشتریان ایران خودرو در مرحله دوم با کندی مواجه شده است.


152
خبرگزاری فارس: در منطقه خاورمیانه حدود 22 کارخانه تایرسازی وجود دارد که تعداد 9 کارخانه با ظرفیت اشتغال حدود 14هزار نفر در ایران واقع شده است.


642
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دشتستان با بیان اینکه ظرفیت تولید آب در ... خودرو ...


308
گروه صنعت خودرو آذربایجان با هدف تولید خودرو سواری در سال ... که سالانه ظرفیت تولید بیش از ...


725
شرکت رادیاتور ایران در سال 1341 با ظرفیت تولید سالانه 15 تا 30 هزار ... رادیاتورهای خودرو ...


88
ایران خودرو ضمن تایید ... «ایران خودرو» عذرخواهی کرد/ برنامه‌ریزی برای افزایش ظرفیت تولید ;


717
استفاده از ظرفیت تولیدکنندگان داخلی در توسعه خط تولید شرکت مدیران خودرو ... ظرفیت تولید ...


74
فاز اول شامل سالن بدنه به مساحت 23000 مترمربع با ظرفیت استقرار 5 خط تولید و تولید ۴0 بدنه خودرو در ساعت ، سالن رنگ به مساحت ۴0000 مترمربع و ظرفیت رنگ آمیزی 20 خودرو در ساعت و سالن تزئینات به مساحت 32000 ...


949
گردآوری پورتال رهتا : محمدرضا شه بخش گفت: پیش بینی ما این است که تا سال ۱۴۰۰ حداقل به ظرفیت تولید ۳۵۰ هزار دستگاه برسیم و این رقم را تا سال ۱۴۰۵ به ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو در منطقه افزایش دهیم.


98
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، نشست خبری مشترکی با حضور برخی از رسانه‌های خبری ایران و چین برگزار شد که طی آن مدیران ارشد شرکت چری اینترنشال و مدیران ایرانی به سوالات خبرنگاران پاسخ ...


209
ایران خودرو ضمن تایید کندی سایت ثبت‌نام پیش خرید محصولات این شرکت اعلام کرد: مردم بابت خرید محصولات نگران نباشند، زیرا فروش مستمر محصولات برای پاسخ به نیاز متقاضیان ادامه خواهد داشت.


976
عصر خودرو- معاون تولید پارس خودرو گفت: تولید برلیانسh200 با هدف افزایش ظرفیت تولید و سهم بازار به 14 دستگاه در ساعت افزایش یافته است.


365
معاون تولید پارس خودرو گفت: تولید برلیانس h200 با هدف افزایش ظرفیت توليد و سهم بازار به 14 دستگاه در ساعت افزایش يافته است.


850
ظرفیت نهایی تولید خودرو سواری در ایران خودرو خراسان سالانه ۱۵۰ هزار دستگاه و فروش تقریبی ...


204
موافقت با ایجاد هشت منطقه آزاد جدید در بانه، مهران، جاسک، بوشهر، قصر شیرین، اینچه برون، زابل و اردبیل هر یک با افزایش ظرفیت های تجاری و اقتصادی همراه خواهد بود.


931
معاون تولید پارس خودرو گفت: تولید برلیانسh200 با هدف افزایش ظرفیت تولید و سهم بازار به 14 دستگاه در ساعت افزایش یافته است.