585
عکاسی حیات وحش، شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از حیوانات و جانوران زنده و در محیط طبیعی آنها عکسبرداری می‌شود.


390
در دوره آموزشی Lynda Wildlife Photography: Nature Preserve با عکاسی حیات وحش در منطقه حفاظت شده آشنا می شوید. / See the benefits of learning to photograph wildlife in a controlled environment, and learn how to evoke emotion and personality in the animals you photogra


228
عکاسی حیات وحش / ترجمه مجید سیاح ( برگرفته از سایت جوزا ) عکاسی از حیوانات تکنیکی ترین و پرچالش ترین نوع عکاسی طبیعت است.


800
هميشه با اين تصور به طبيعت برويد كه عكس‌هايي بگيريد تا نحوه تفكر شما نسبت به موضوع يا احساس لطيف حيواني كه عكس مي‌گيريد به مخاطبي كه عكس شما را …


111
مسابقه عکاسی حیات وحش ما برای سال ۲۰۱۸ در حال اجرا است. این رقابت از سری مسابقات سه گانه حیات وحش ما است که موضوع اولین رقابت پرتره حیوانات است.


267
مسابقه عکاسی حیات وحش 2017 همانند سال‌های قبل برگزار و برندگان آن نیز اعلام شدند. در ادامه، بهترین عکس های حیات وحش سال 2017 را خواهید دید.


728
تصویر1 : یک جفت جغد کوچک کنجکاو که از دیدن من بسیار متعجب شده بودند و کنجکاوی آنها اجازه ..., نویسنده سید بابک موسوی


845
برندگان جایزه عکاسی حیات وحش بریتانیا 2014 معرفی شدند.


296
مسابقه عکاسی حیات‌وحش سال ۲۰۱۷ برگزیدگان نهایی خود را شناخت که در گزارش زیر این تصاویر برتر را مشاهده می‌کنید.


350
آموزش عکاسی حیات وحش,آموزش عکاسی حیات وحش,آموزش عکاسی


545
آموزش عکاسی حیات وحش,آموزش عکاسی حیات وحش,آموزش عکاسی


821
من حدود چهار سال است که عکاسی میکنم. زمینه مورد علاقه من در عکاسی، عکاسی طبیعت و منظره است؛ اما مدتی است که به عکاسی حیات وحش هم علاقه مند شده ام (البته به صورت آماتور).


609
عکاسی حیات وحش 2017 ، پنجاه و سومین رقابت سالانه یکی از معروف‌ترین مسابقات عکاسی جهان است که در ادامه به بررسی 13 عکس فینالیست آن خواهیم پرداخت.


94
در تصاویر زیر برندگان مسابقه عکاسی حیات‌وحش سال ۲۰۱۸ را می‌بینید.


821
آموزش طراحی…,عكاسي از حيوانات - مستند حیات وحش,دانلود رايگان نرم افزار با لينک مستقيم, ...


27
تصاویر شگفت انگیز حیات وحش و بهترین تصاویر گرفته شده و تصاویر زیبا از حیات وحش و عکس های شگفت انگیز و عکاسی از حیوانات را در آکاایران ببینید


980
تصاویر: برندگان مسابقه عکاسی حیات‌وحش 2018 ,در تصاویر زیر برندگان مسابقه عکاسی حیات‌ وحش سال ۲۰۱۸ را مشاهده میکنید.


939
عکاسی از حیات وحش در زمستان: نکاتی برای گرفتن عکسهایی فوق العاده در خانه. Cropped Sensor, ISO, اولویت با دیافراگم, باز کردن دیافراگم, حالت AV, زاویه عکاسی, سرعت شاتر, شاتر بیسیم, عکاسی از پرندگان, عکاسی از ...


194
9/3/2007 · عکس حیات وحش در حد من یعنی شانس.عکاسی حیات وحش اگه عکاسی خبری رو فاکتور بگیریم یکی از خطر ناکترین و پرحوصله ترین کتگوری های عکاسیست.


515
زیباترین و برترین عکس های حیات وحش 2016 برندگان مسابقه عکاسی حیات وحش که موزه تاریخ طبیعی ...