886
حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.


71
مخالفت مجلس با ... تلاش رسایی به بار نشست +عکس. به گزارش مشرق ، حمید رسایی، نماینده سابق مجلس ...


522
رویارویی تلفنی مسیح علینژاد با حمید رسایی. ... آیا نمایندگان مجلس، عکس شهید مدرس را پایین می ...


742
حمید رسایی، آخرین ... نماینده سابق مجلس شورای ... آسفالت شهرداری لنگرود در روز بارانی + عکس ...


668
ارائه نطق میان دستور حمید رسایی نماینده مردم تهران در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس حاشیه‌هایی را به دنبال داشت.


151
ماسک زدن رسایی در مجلس تنها برای مظلوم نمایی است.


886
رسایی از انتخابات مجلس انصراف داد. حمید رسایی از ... حمید رسایی، نماینده پیشین مجلس ... عکس ...


61
حمید رسایی نماینده سابق تهران در مجلس ... حضور عراقی های خوزستان در انتخابات مجلس عراق (عکس)


985
مجلس ایران در جریان بررسی "طرح الزام دولت به پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات و جنایات آمریکا علیه ایران و اتباع ایرانی"، به پیشنهاد حمید رسایی برای توقیف اموال آمریکا در تنگه هرمز رأی نداد.


301
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای ... حجت الاسلام حمید رسایی نماینده سابق مردم ... عکس; طرح ...


58
به گزارش مشرق ، « حمید رسایی» نماینده سابق مجلس و فعال فضای مجازی با اشاره به ماجرای دختران خیابان انقلاب در توییتر نوشت: خانم هایی که روی سکو رفته و با حجاب اجباری مخالف هستند را به صدا و سیما ...


963
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس نهم با حضور در فرمانداری تهران در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ...


642
حمید رسایی نماینده‌ مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از سوی هیات اجرایی انتخابات تهران رد صلاحیت شد.


477
فرارو - ارائه نطق میان دستور حمید رسایی نماینده مردم تهران در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس حاشیه‌هایی را به دنبال داشت.


367
باشگاه خبرنگاران جوان: حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام دست به اعتراف جالبی زد که مورد تایید کاربران قرار گرفت.


186
حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.


86
به نقل از مشرق، حمید رسایی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درمورد دیدارش با علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در کانال تلگرامی خود نوشت: امروز تو نماز اقای صالحی رو دیدم گفتم ...


801
... ایرنا علیه این نماینده مجلس دست ... حمید رسایی نماینده مردم تهران در ... عکس و فیلم ...


109
حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: همه دولت ها محاسنی داشته اند اما دولت نهم جزو دولت های پرافتخار در جمهوری اسلامی است.


802
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است از میان چهره‌های راه یافته به مجلس آینده افرادی هستندکه با شجاعت از ملت دفاع کرده و حرف نیروهای ارزش مدار را از تریبون مجلس …