733
نمایشگاه هوایی ایران( ایران ایرشو) با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری، وابستگان نظامی کشورهای خارجی و همچنین سفرای کشورها در ایران منجمله لوان جاگاریان سفیر محترم روسیه در ایران به همراه ...


797
عکسهای جزیره کیش; عکس هتل های ... نام نمایشگاه ... برنامه نمایشگاههای منطقه آزاد کیش در سال 88.


234
هشتمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران با حضور بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی همراه با نمایش "شوالیه‌های روسی" و "زنبورهای بالتیک" لتونی در کیش آغاز به‌کار کرد.


70
در جریان سومین روز از نمایشگاه هوایی کیش و در بخش نمایش هوایی جنگنده های سوخوی 25 به همراه هواپیماهای آموزشی - رزمی توکانوی نیروی هوا فضای سپاه به اجرای نمایش هوایی پرداختند.


41
هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی ایران صبح امروز در جزیره کیش افتتاح شد.


447
هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی کیش. اخبار، تجزیه وتحلیل، چندرسانه‌ای. خبرها و مطالب بیشتری را در سایت اسپوتنیک ایران مطالعه نمایید


879
تراز: هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی کیش به منظور ارائه توانمندی های صنایع هوایی داخلی و خدمات هوایی کشور در حوزه های مسافر و بار 27 تا 30 آبان ماه جاری برگزار می شود.


211
همزمان با برگزاری هشتمین نمایشگاه هوایی کیش 2016 و در طول برگزاری این نمایشگاه، تیم آکروباتیک هوایی زنبورهای بالتیک (Baltic Bees) با شش فروند هواپیمای جت L-39 در آسمان جزیره کیش نمایش هوایی برگزار می ...


649
هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران در حالی به مدت 4 روز در جزیره کیش برگزار شد که نسبت به 7 دوره گذشته شاهد اتفاقات مهم و قابل توجهی در آن بودیم.


642
ششمین نمایشگاه هوایی کیش برگزار می شود. تهران - دبیر اجرایی ششمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران، از برگزاری این رویداد مهم از 22 تا 24 آذر ماه جاری در جزیره کیش خبر داد.


350
11/15/2016 · حضور تیم آکروباتیک سوخوی ۲۷ روسی در هشتمین نمایشگاه هوایی ... در نمایشگاه هوایی کیش. ... عکس ها ...


454
هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی و هوانوردی ایران پیش از ظهر چهارشنبه بیست و ششم ... عکس ...


550
نمایشگاه هوایی ایران از پانزده سال پیش با عنوان «ایران ایر شو» در کیش آغاز به کار کرده است و در این مدت هر دو سال یکبار در کیش برگزار می‌شود.


34
هشتمین همایش و نمایشگاه بین ... داخلی صفحه عکس و فیلم آرشيو عکس. ... روس از نمایشگاه هوایی کیش.


248
هفتمین نمایشگاه بین المللی دو سالانه صنایع هوایی و هوانوردی ایران از روز سه شنبه تا جمعه 30 آبان ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش در حال برگزاری است.


548
به دنبال برگزاری موفقیت آمیز چهار نمایشگاه بین المللی هوایی ایران در جزیره کيش در سالهای 1381 ، 1383 و 1385، 1387 سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارد پنجمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران را با هدف ...


461
نمایشگاه هوایی و هوانوردی در کیش ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷ سید حسین تهوری


472
هفتمین نمایشگاه هوایی جزیره کیش ... فقیه خراسانی با رهبرانقلاب عکس/ دیدار دست اندرکاران ...


118
نمایشگاه هوایی کیش 2012 ... کسی از دوستان می تواند در این نمایشگاه حضور به هم برساند و عکس از ...


882
گردآوری پایگاه اینترنتی تکناز نمایشگاه هوایی در فرودگاه کیش ( تصویری)