780
شیر کاکائو نوشیدنی محبوب کودکان است. مصرف شیر کاکائو به صورت بی‌رویه مضراتی همچون پوسیدگی دندان‌ها و افزایش وزن در کودکان را به همراه دارد.


279
عوارض مصرف شیر کاکائو در کودکان : کودکان به خوردن شیر علاقه ای نشان نمی دهند.به همین دلیل مادران برای افزایش میل به خوردن شیر از کاکائو استفاده می کنند.


989
مصرف شیر کاکائو ... برخی از والدین نگران افزایش خطر پوسیدگی دندان در کودکان، متعاقب مصرف ...


990
مضرات مصرف بیش از حد شیر کاکائو در کودکان مصرف زیاد شیرکاکائو برای کودکان می‌تواند مشکلات متعددی در کودکان کم‌تحرک داشته و افزایش پوسیدگی دندان را در پی دا


479
مصرف شیر کاکائو به عنوان بخشی از ... خطر پوسیدگی دندان در کودکان مصرف کننده شیرکاکائو ...


995
۲۷ ممتاز نیوز : فوق تخصص کبد و گوارش کودکان گفت: نیاز اشخاص به کلسیم، روزانه یک گرم است که با توجه به اینکه هر یک لیوان شیر معادل ۳۰۰ میلی‌گرم کلسیم است باید اشخاص روزانه سه لیوان شیر مصرف کنند.


953
مصرف شیر در سنین کودکی بسیار مهم ... یکی از خواص شیر کاکائو برای کودکان اینست که بچه‌هایی ...


206
عوارض شیرکاکائو برای کودکان در صبح:آیا خوردن شیر کاکائو برای بدن کودکان ضرر دارد؟مواد داخل کاکائو مانع از جذب کلسیم شیر می شوند ولی میزان پودر کاکائویی که داخل شیر می ریزید خیلی مهم است.


638
شیرکاکائو علاقه مندان زیادی داردبرخی افراد این نوشیدنی را برای شیر جایگزین می کنند این کار بسیار اشتباه است و در صورت مصرف مداوم باعث بروز بیماری های خطرناکی از جمله دیابت شود چاقی و اضافه ...


149
مصرف شیر کاکائو ... برخی از والدین نگران افزایش خطر پوسیدگی دندان در کودکان، متعاقب مصرف ...


749
نوشیدن شیر کاکائو بعد از انجام ... و عروقی، به ویژه در کودکان شود. مصرف روزانه ویتامین d ...


314
دکتر فاطمه شیرنژاد در­گفت­ و­گو با ایسنا، گفت: مهمترین دلیل کم‌ خونی ناشی از کمبود آهن در کودکان، عدم مصرف­ کافی مواد غذایی حاوی آهن است.


591
... و بی قراری در کودکان و و ... باشد، اما مصرف کاکائو در انسان ... شیر کاکائو . موارد مصرف:


113
شیر و لبنیات از 4 هزار سال قبل از میلاد به عنوان غذایی مهم شناخته شده بودند. نقش های سنگ های غارهایی که انسان های اولیه در آن زندگی می کردند، مراحل آماده سازی و مصرف شیر و لبنیات را به تصویر در ...


849
مصرف شیر کاکائو ... برخی از والدین نگران افزایش خطر پوسیدگی دندان در کودکان، متعاقب مصرف ...


774
شیر کاکائو یک نوشیدنی خوشمزه و پرطرفدار به خصوص بین کودکان است که با اضافه کردن کاکائو و شکر یا شکلات به شیر تهیه می شود.


609
شیر کاکائو خواص شیر کاکائو ... و عروقی، به ویژه در کودکان شود. مصرف روزانه ویتامین d ...


207
پودر کاکائو ... شیر نیدو در ... چگونه مطمئن شوم تاریخ مصرف محصول ...


639
خبرگزاری فارس: یک فوق تخصص گوارش کودکان گفت: والدین برای درمان سرماخوردگی کودکانشان خودسرانه دارو تجویز نکنند زیرا به عنوان مثال مصرف داروی دیفن هیدارمین می‌تواند موجب اختلال در یادگیری ...


544
یکی از مواد موجود در شکلات و پودر آن حاوی موادی علیه اگزالات شیر هستند و جذب شیر را با اختلال روبرو می‌کند.