675
بر اساس مصوبات شورای پول و اعتبار دستورالعمل حساب جاری به ... کتاب گزارش عملکرد صد روزه دولت ...


270
رییس مجلس شورای اسلامی در نامه‌هایی جداگانه مصوبات غیرقانونی دولت را ... حسن روحاني ...


943
هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست ییس جمهور مصوبات مربوط به نحوه ... حسن روحاني;


546
یک استاد دانشگاه معتقد است که مهمترین نقطه ضعف دولت حسن ... مصوبات قوه ... روحاني بهترين راه ...


963
کابینه مهدی بازرگان و شورای انقلاب (انتقالی) کابینه دولت شورای انقلاب در آستانه انقلاب اسلامی ایران به دستور روح‌الله خمینی تشکیل شد.


110
با سپری شدن بیش از یک چهارم فرصت ایشان برای خدمت به کشور زمان مناسبی است تا عملکرد یک ساله وی را با رئیس جمهور پیشین جناب دکتر محمود احمدی نژاد مقایسه کنیم و ببینیم چه میزان از نقاط قوت دولت ...


57
در جلسه روز گذشته هیئت دولت برخی مصوبات قبلی دولت دهم لغو و برخی برای بررسی بیشتر به وزارتخانه‌های متبوع بازگشت داده شد که بر اساس اطلاع خبرنگار ما طرح مهرآفرین و ...


272
اقدام اسحاق جهانگیری معاون اول دولت آقای روحانی در اباطال مصوبات هیات وزیران دولت دهم انتقادات فراوانی را در پی داشته است.


506
جزئیات مصوبه جدید دولت برای افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان و بازنشستگان در سالجاری را که معاون اول رئیس جمهور ابلاغ کرد، منتشر شد.


176
من در انتخابات شركت نكردم اما كاملاً از رييس جمهور شدن آقاي روحاني ... مصوبات مخالفان دولت ...


285
دولت روحانی مصوبه ... های ذیل آن و مصوبات هیئت محترم ... آقاي روحاني رياست محترم ...


973
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (یکشنبه، بیست و هفتم اسفند) در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.


283
دولت روحاني ... پنجم كه به استناد اين دو قانون دانشگاه‌ها بايد صرفا با استناد به مصوبات ...


620
دولت حمایت از عزیزان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی را وظیفه انسانی، اسلامی و ...


66
امهال وام‌های زلزله‌زدگان ‌کرمانشاه در هیئت دولت مطرح ...


494
اشتباهات و تناقضات راهبردی دولت/ نگذارید خواب‌تان کنند! ...


916
شهیندخت مولاوردی با بیان اینکه نگرانی رهبر انقلاب در خصوص جمعیت باید برطرف شود از تلاش دولت برای تامین منابع مالی افزایش مرخصی زایمان خبر داد.


233
بر طبق لیست منتشر شده از کابینه احتمالی حسن روحانی، محمد فروزنده به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی در دولت یازدهم معرفی شده است.


44
از ترميم کابينه تا تحقق مصوبات سفرهاي استاني . انتخابات به پايان رسيد و اکنون مردم انتظار دارند نامزد پيروز به وعده‌هايش عمل کند.


734
نوع جديد سفرهاي استاني با عنوان پايش و پويش استان ها گرچه شیوه قبلی سفرهای استانی را در ذهن افراد متبادر نمی کند، اما بر این اساس قرار است موضوعات و مشکلات مهم استانها با سفر معاونان رئیس ...