750
نخست وزیر پاکستان در حاشیه این نشست در ملاقات با «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور فرانسه، حملات تروریستی پاریس را به شدت محکوم کرد.


11
13:05 «محمود الزهار» یکی از اعضای ارشد حماس نیز حملات تروریستی پاریس را که صدها کشته و زخمی برجای گذاشت را محکوم کرد.


5
دادگاه ویژه دیوان محاسبات ملی پاکستان جمعه پیش، نواز شریف را به جرم فساد مالی به 10 سال زندان محکوم کرد. دخترش هم باید هفت سال زندان را بگذراند.


614
دی‌ان‌ای یافت شده بر جلیقه‌های انتحاری در حملات نوامبر ۲۰۱۵ پاریس نشان می‌دهد که نجیم عشراوی که ... و این حملات را محکوم کرد و همبستگی خود را با مردم بلژیک بیان کرده است. نواز شریف: نخست وزیر پاکستان تروریسم یک تهدید به ...


237
الجزایر صدها پناهجوی آفریقایی را اخراج کرد ... در دادگاه مبارزه با فساد محکوم شده بود. کپی‌های دو گزارش مجزا از پرونده مذکور یکی علیه شهباز شریف، برادر نواز شریف و دیگری علیه چند تن از اشخاص برجسته حزب، موجود است. شوکت ...


932
نواز شریف، نخست وزیر سابق و رهبر مسلم لیگ پاکستان که برای درمان بیماری سرطان همسرش در انگلیس به سر می برد، گفت: همسرم را در اینجا می گذارم و به پاکستان باز می گردم. امیدوارم او هرچه سریع تر روند درمان را طی کند.


232
مقامات فرانسه هویت اولین شلیک کننده حملات مرگبار در پاریس را اعلام کرد. گزارش شده است که وی توسط چندین اثر انگشتش در سالون "باتاکلان" شناسایی شده است. پولیس گفته است که در این میان یک موتر مهاجمان نیز پیدا شده است. (15.11.2015 ...


916
العالم - گروه تروریستی داعش در فایل جدید ویدیویی، فرانسه و رئیس جمهور این کشور را به حملات بیشتر تهدید کرد. دادگاه پاکستان «نواز شریف» را به 10 سال زندان محکوم کرد


263
فرانسه اظهارات ترامپ درباره حملات تروریستی پاریس را محکوم کرد. وزارت امورخارجه فرانسه شنبه شب در بیانیه ای، اظهارات دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در خصوص حملات تروریستی 2015 پاریس را محکوم کرد.


883
پایِ رهبران حزب سیاسی «نواز شریف» به پرونده ای جنایی کشیده شد مقامات پاکستان پای رهبران و اعضای کلیدی حزب «مسلم لیگ» را به یک پرونده جنایی گشودند.


5
13:05 «محمود الزهار» یکی از اعضای ارشد حماس نیز حملات تروریستی پاریس را که صدها کشته و زخمی برجای گذاشت را محکوم کرد.


750
به شدت حملات را محکوم کرد و امیدوار هست که کسانی که مسئول این حملات هستند به سرعت به دست عدالت سپرده شوند. محمد اشرف غنی


799
طبق این حکم دادگاه، نواز شریف که سه دوره نخست وزیر پاکستان بود، به ۱۰ سال حبس و ۱۰.۵ میلیون دلار جریمه و دختر وی نیز به ۷ سال حبس و پرداخت ۲.۶ میلیون دلار جریمه محکوم شدند.


493
ایسنا نوشت: هیلاری کلینتون تاکید کرد، نمی‌خواهد هیچ سرباز امریکایی به سوریه برود؛ حتی اگر حمله‌ای در خاک امریکا انجام شود.


594
ما حملات موشک بالستیک حوثی ها به عربستان را محکوم می کنیم! نماینده فرانسه در سازمان ملل تأکید کرد: تمامی فرودگاه ها و بنادر یمن باید باز بمانند تا کمک های امدادی به این کشور برسد. از فراگیرشدن ...


150
ساعت24-تعداد قربانیان حملات تروریستی پاریس 128 کشته و 180 زخمی است که حال بسیاری وخیم گزارش شده است. حالا برج ایفل هم به احترام قربانیان خاموش شده و داعش این اقدامات خود را 11 سپتامبر دیگر این بار برای فرانسه می خواند.


879
پاسخ به این سوال مهم که نواز شریف موفق می‌شود دوران حکومتش را کامل کند یا زودتر از موعد مجبور به استعفا می‌شود تنها چند روز دیگر مشخص خواهد شد.


614
اما نواز شریف شاید تنها تبعیدی سیاسی در عربستان سعودی باشد که نه تنها در این تبعید مبارک جان به سلامت برد، بلکه در سر خود موهای سیاه کاشت و پایگاه سیاسی مردمی‌خود را نیز در پاکستان حفظ کرد.


704
سرویس خارجی: «شهباز شریف» رئیس حزب مسلم لیگ شاخه نواز بازجویی از نواز شریف‌ نخست‌وزیر سابق پاکستان را نهایت بی‌انصافی دانست. رئیس حزب مسلم لیگ شاخه نواز اعلام کرد:زندانی کردن و بازجویی از نواز شریف توسط دولت موقت ...


840
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، دادگاهی در بلژیک محکومیت «صلاح عبدالسلام»، مظنون حمله تروریستی پاریس را در حملات تروریستی سال 2016 در بروکسل تأیید کرد.