686
گیلانغرب - قصرشیرین - مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب از آغاز کشت غلات پاییزه (گندم و جو) در سطح 25 هزار هکتار از اراضی کشاورزی مناطق سردسیر و گرمسیر این شهرستان خبر داد.


699
برداشت کلزا از مزارع قصرشیرین آغاز شد. پیش بینی می شود که با میانگین یک و نیم تن در هکتار در مجموع 32 تن کلزا از مزارع زیرکشت این محصول برداشت شود.


185
برداشت سیب زمینی در سرپل ذهاب آغاز شد. قصرشیرین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی سرپل ذهاب از آغاز برداشت سیب زمینی از سطح 185 هکتار از اراضی زیرکشت این محصول در …


601
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین: پایان عملیات کشت غلات پاییزه در ۲۸۰۰۰هکتار از اراضی کشاورزی قزوین شناسهٔ خبر: 3850043 - چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷ استانها > قزوین .jwplayer{ display: inline-block; } قزوین- مدیر ...


933
... هکتار اراضی شیروان کشت شد ... برداشت در اشکورات آغاز شد ... سن غلات در سطح 9 ...


459
... 11:34 برداشت زعفران در نمین آغاز شد ... زعفران در قصرشیرین ... زعفران و کشت غلات در آب ...


495
مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان ایذه گفت: برداشت جو از 18هزار هکتار از اراضی این شهرستان آغاز شد.مصطفی هنرمندیان روز پنجشنبه افزود:در کشت پائیزه امسال 22هزار ه


655
قصرشیرین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی سرپل ذهاب، از آغاز برداشت خیار از سطح 100 هکتار از مزارع این شهرستان که به روش جالیزی با پوشش پلاستیکی کشت شده است، خبر داد.


747
طلانیوز: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه 7 اذر ماه 94، با ریزش 99 واحدی به عدد 69 هزار و 635 واحد رسید.


248
... از مجموع 5 هزار هکتار غلات کشت شده در سال ... کشت در اراضی ... در قصرشیرین برداشت شد ...


817
شهاب حسینی برای فعالیت سینمایی به امریکا کوچ کرد. جدیدترین عکس های صدف طاهریان در مالدیو


91
گیلانغرب - قصرشیرین - ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی گیلانغرب از کشت غلات (گندم و جو) در سطح 26 هزار و 300 هکتار از اراضی کشاورزی دیم و آبی این شهرستان در فصل پاییز خبر داد.


28
... از مزارع بخش الموت غربی قزوین آغاز شد. ... آغاز کشت بامیه در ... سنِ غلات در اراضی ...


351
قزوین-ایرنا-مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: با توجه به ظرفیت های موجود، کشت حبوبات در اراضی دیم قزوین باید به سه برابر میزان فعلی افزایش یابد.


960
47 درصد از اراضی زراعی استان به کشت غلات ... از آغاز برداشت گندم در سال ... قصرشیرین آغاز شد.


76
استاندار خراسان رضوی: سیلاب در ۱۳ شهرستان خسارت برجای گذاشت; ۲ هزار هکتار از مزارع غلات اسفراین رها شده است


486
شریفی با بیان اینکه مبارزه با سن مضر غلات در مناطق ... اراضی می ... با کشت حبوبات از ...


529
یک میلیارد دلار برای اجرای سامانه نوین آبیاری در کشاورزی اختصاص یافت یک میلیارد دلار برای اجرای سامانه نوین آبیاری در کشاورزی اختصاص یافت معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: یک میلیارد و ...


276
شهرستان آغاز شد وی پیش بینی ... کشت 28000هکتار غلات در ... (سرپلذهاب ـگیلانغرب ـ قصرشیرین ) ...


982
فرماندار روانسر یادآور شد: در سال گذشته ... وسعت اراضی روانسر 62 ... رواج کشت مستقیم غلات در ...